„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju (LSR) współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach podziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” działanie Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Przewidywane wyniki operacji: realizacja LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji.
  • Misją Stowarzyszenia LGD Kaszubska Droga jest: Wspieranie mieszkańców w kreowaniu zrównoważonego i wszechstronnego rozwoju obszaru „Kaszubskiej Drogi” ze szczególnym uwzględnieniem dziedzictwa kulturowego i walorów przyrodniczych.

Spotkanie informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym z możliwościami wsparcia finansowego na projekty energetyczne i OZE

Szanowni Państwo!
 
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich działający przy Starostwie Powiatowym w Wejherowie  zaprasza  20 czerwca na spotkanie informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym z możliwościami wsparcia finansowego na projekty energetyczne i OZE. Spotkanie zostanie poprowadzone przez ekspertów Polskiego  Klastra Rozwoju Energii.
 
 W programie spotkania m.in.:
·         wprowadzenie do Funduszy Europejskich na lata 2014-2020,
·         możliwość uzyskania dofinansowania projektów energetycznych,
·         procesy pozyskiwania środków unijnych,
·         omówienie projektów energetycznych z możliwością wykorzystania OZE,
·         przedstawienie możliwości zastosowania różnych technologii OZE,
·         przedstawienie zagadnienia energetyki rozproszonej,
·         przykłady zastosowania.
 
Miejsce i termin spotkania:
Spotkanie odbędzie się  20 czerwca 2017 r., w godz. 11:00-13:15, w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego w Wejherowie (budynek Starostwa Powiatowego w Wejherowie),
ul. 3 Maja 4, sala 9 (parter).
 
Zgłoszenia:
 
W przypadku chęci uczestnictwa w spotkaniu prosimy o wcześniejszą rezerwacja miejsca pod telefonem: tel. 58 572 94 54 lub odesłanie formularza zgłoszeniowego (poniżej)
na adres e-mail: wejherowo.pife@pomorskie.eu
 
Do pobrania:

Lokalna Grupa Działania Kaszubska Droga

Przejdź do góry strony